Kurzy pro páry PODZIM 2020

pondělí
- ŘÍČANY -  taneční pro dospělé (středně pokročilí)
- KOLOVRATY -  začátečníci a mírně pokročilí
 

úterý  - MODLETICE - taneční pro dospělé (začátečníci a mírně pokročilí)
 

středa - ŘÍČANY - taneční pro dospělé (nejvíce pokročilí)

čtvrtek - ŘÍČANY - latina + salsa
 

pátek - KOLOVRATY -  středně a více pokročilí
 

všechny kurzy budou v Tanečním studio Fuego v Říčanech :-)

Fuego Říčany o.s.
Český svaz
tanečního sportu
Svaz učitelů tance
České republiky
 
 
 
 

Pavla Beránková (Landová)

Pája
Narozena : 17.5.1985
S tancem začala : říjen 2002
Oblíbený tanec : rumba
Studuje :  úspěšně vystudovala ČZU - veřejná správa a regionální rozvoj


E-mail:pavla@tanecniberanek.cz
Tel.: 732 145 206

 

Pavla je vítězkou soutěže Henkel Dance Star 2007

 

Jsem absolventkou Trenérského kurzu licence A - Taneční sport (sportovní licence - a nejvyšší trenérské vzdělání),  profesionální členkou Svazu učitelů tance a také trenérkou II. třídy  Českého svazu tanečního sportu.

Jan Beránek

mydva2

Honza
Narozen : 12.9.1980
S tancem začal : o Vánocích 1996

Oblíbený tanec :  rumba a paso doble
Vystudoval Vysokou školu mezinárodních a veřejných vztahů Praha - obor Mezinárodní vztahy (diplomatické styky a služby) a Politologie a politický marketing


E-mail: honza@tanecniberanek.cz
Tel.: 603 559 476

 

Jsem absolventem Trenérského kurzu licence A - Taneční sport (sportovní licence - nejvyšší trenérské vzdělání).

Od prosince roku 2009 jsem profesionální člen Svazu učitelů tance České republiky.

Taktéž jsem trenérem II. třídy Českého svazu tanečního sportu.


O nás

Tančíme spolu od 2. října 2003, a vytančili jsme si třídu M v latinsko-amerických tancích. Ve standardních tancích máme zatím vytančenou třídu B.

V červnu 2008 jsme absolvovali Trenérský a porotcovský kurz III. stupně v DSP Kometa Brno, úspěšně jsme složili zkoušky z obecného základu, techniky a katalogu figur LATINSKÝCH TANCŮ, zkoušku z katalogu figur STANDARDNÍCH TANCŮ jsme absolvovali v červnu 2009.

V srpnu a září 2010 jsme na FTVS Univerzity Karlovy v Praze úspěšně absolvovali další trenérsko-porotcovské školení, složili zkoušky ze specializace (technika Latinských a Standardních tanců, Katalog figur) a obecného sportovního základu a  jsme tedy absolventy studia Trenérského a porotcovského kurzu II. třídy - Trenér licence "B" - Taneční sport.

Od roku 2010 do 2014  jsme studovali na Uk FTVS Trenérskou školu - Nejvyšší trenérské třídy I.  (Neboli Licenci třídy A.)  V listopadu 2014 jsme složilí záverečné státní zkoušky z teoretické části (sportvní trénink atd..)  a ze specializace - Taneční sport (tedy Strandardní tance a Latinsko-americké tance). Složením této zkoušky máme tedy nevyšší dosažitelné trenérské vzdělání :-)

V tanečních kurzech učíme společně od roku 2003. Nejprve ve Stránčicích a v Praze ( v Zš Umělecká a v Gymnaziu na Pražačce ) zde pod hlavičkou Tš Blanky Vášové. Kde také Honza s Blankou vyučuval v různých kurzech již od roku 1998.

Samostatně vyučujeme v kurzech pro dospělé Ve Zruči nad Sázavou, v Pyšelích, nově otevíráme kurzy v Modelticích, (dříve jsme vyučovali ve Zvoli, ve Stříbrné Skalici, v Sokolovně Průhonice). Vedeme také jarní kurzy ve Vranném nad Vltavou.

Vyučovali jsme také uzavřený kurz pro mládež v Open Gate v Babicích v roce 2009 a v roce 2010, 2013. Dále jsme také vyučovali uzavřený kurz na International School of Prague v Nebušicích, v roce 2009.

Pavla vyučovala v KC Ondřejov dětský kurz StreetDance a Latinu pro ženy, dále vede dětskou přípravku v Říčanech a ve Zvoli, v Mirošovicích. Vede také veškeré dětské a juniorské aktivity Fuega Říčany.

Také připravujeme ( společně s dalšími trenéry ) páry sportovního tance v Tanečním klubu Fuego Říčany.

Pod Honzovým vedením se připravují jak soutěže Fuego Cup tak Říčanský pohár, stějně tak Fuego ples a taktéž každoroční vánoční a  závěrečná Akademie.

Stále tještě soutěžíme, dnes již ve věkové kategorii Senior I ( jeden partner od 30 a druhý od 35 let).

Náš soutěžní profil na www.fuego.cz

Kontakty na nás

Jan Beránek     (jan.beranek@tanecniberanek.cz   603 559 476

Pavla Beránková  (pavla.berankova@tanecniberanek.cz) 732 145 206

K jezeru 252, Mirošovice 251 66